0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
FarsiEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده انفجار ورژن ۱ CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Republic of Korea
K-League 1
Daegu FC
۰
۰
Incheon United FC
Finished
۱۴:۰۰
Gimcheon Sangmu FC
۲
۳
Suwon City
Finished
۱۴:۰۰
Brazil
Serie B
Avai
۰
۱
Novorizontino SP
Finished
۰۲:۳۰
Amazonas FC
۱
۲
Vila Nova GO
Finished
۰۳:۳۰
Europe
UEFA Champions League Qualification
Hamrun Spartans FC
۰
۱
Lincoln FC
Finished
۲۰:۱۵
FK Panevezys
۳
۰
HJK Helsinki
Finished
۱۹:۰۰
Vikingur Reykjavik
۰
۰
Shamrock Rovers FC
Finished
۲۲:۱۵
The New Saints FC
۳
۰
FK Decic Tuzi
Finished
۲۱:۳۰
UE Santa Coloma
۱
۲
KF Ballkani
Finished
۲۱:۳۰
SS Virtus
۱
۷
FCSB
Finished
۲۲:۳۰
World
Friendly Club Matches
FC Zwolle
۱
۳
Silkeborg IF
Finished
۱۵:۳۰
AFC Ajax
۴
۰
K. Sint-Truidense
Finished
۱۹:۳۰
LKS Lodz
۰
۰
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۳:۰۰
FC Viktoria Plzen
۱
۲
FK Qarabag
Finished
۱۹:۳۰
FC Rukh Lviv
۱
۳
HNK Hajduk Split
Finished
۱۳:۰۰
Racing Club Strasbourg
۰
۰
Wolfsberger Athletik Club
Finished
۱۹:۳۰
Servette Geneve FC
۳
۲
KVC Westerlo
Finished
۱۵:۳۰
FC Erzgebirge Aue
۰
۴
ZFC Meuselwitz
Finished
۱۸:۰۰
Merthyr Town
۲
۲
Llanelli AFC
Finished
۲۲:۰۰
Sleza Wroclaw
۱
۱
OKS Odra Opole
Cancelled
۱۸:۰۰
Alfreton Town FC
۲
۲
Notts County
Finished
۲۲:۰۰
FK Radnicki 1923 Kragujevac
۱
۱
APOEL Nicosia FC
Finished
۱۹:۳۰
Tiverton Town FC
۱
۲
Exeter City FC
Finished
۲۲:۰۰
Chatham Town FC
۳
۰
Sheppey United
Finished
۲۲:۱۵
CSA Steaua Bucuresti
۲
۱
CSM Slatina
Cancelled
۱۰:۳۰
Komarom VSE
۱
۴
MTK Budapest II
Finished
۱۷:۳۰
KS Gornik Zabrze
۳
۰
Karlsruher SC
Finished
۱۷:۳۰
FK Qarabag
۱
۳
FC Kaiserslautern
Finished
۱۴:۰۰
SC Heerenveen
۴
۱
FC Dordrecht
Finished
۱۹:۱۵
TuS BW Konigsdorf
۰
۰
Fortuna Koln
Finished
۲۰:۰۰
Rot-Weiss Ahlen
۶
۰
SpVgg Vreden 1921
Finished
۲۱:۰۰
Maccabi Tel-Aviv
۲
۰
Omonia FC Nicosia
Finished
۱۹:۳۰
SC Gjilani
۳
۲
KF Ferizaj
Finished
۱۹:۳۰
SKN St. Polten
۱
۱
Puskas FC Academy
Finished
۱۹:۳۰
Grimsby Borough
۰
۲
Grimsby Town
Finished
۲۲:۱۵
Ascot United
۱
۲
Merstham FC
Finished
۲۲:۱۵
FK Samorin
۱
۳
Gyori ETO FC
Finished
۱۲:۰۰
RSV Eintracht 1949
۱
۱
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۲۰:۳۰
St. Anna
۷
۳
TUS Heiligenkreuz
Finished
۲۰:۳۰
Willem II Tilburg
۰
۱
Quick Boys
Finished
۲۰:۰۰
FC Slovan Liberec
۴
۰
Debreceni VSC
Finished
۱۹:۰۰
RW Walldorf
۶
۱
SG Walluf
Finished
۲۱:۰۰
Needham Market
۰
۱
Braintree Town FC
Finished
۲۲:۱۵
Bath City
۲
۳
Cheltenham Town
Finished
۲۲:۱۵
Coventry Sphinx FC
۰
۲
Leamington FC
Finished
۲۲:۰۰
Ballyclare
۱
۱
Portadown FC
Finished
۲۲:۰۰
Nantwich Town
۰
۱
Warrington Town
Finished
۲۲:۱۵
Ajax Amsterdam Reserves
۵
۱
Telstar
Finished
۱۳:۳۰
Ware FC
۰
۳
Wingate & Finchley FC
Finished
۲۲:۱۵
Albion Rovers FC
۲
۰
Stirling Albion
Finished
۲۲:۱۵
Greenock Morton
۰
۲
Saint Mirren FC
Finished
۲۲:۱۵
SR Donaufeld
۱
۳
First Vienna Fernwärme FC 1894
Finished
۱۹:۳۰
SV Lippstadt 08
۱
۲
Wuppertaler SV Borussia
Finished
۱۹:۳۰
Didcot Town FC
۲
۵
Oxford City FC
Finished
۲۲:۰۰
Cove Rangers
۲
۰
Formartine United FC
Finished
۲۲:۰۰
Tonbridge Angels FC
۰
۴
Sutton United FC
Finished
۲۲:۱۵
Hyde United FC
۲
۱
Halifax Town
Finished
۲۲:۱۵
SU Tillmitsch
۰
۲
SK Sturm Graz II
Finished
۱۹:۳۰
Wiener SK
۵
۱
Saint Margarethen
Finished
۲۰:۳۰
Hungerford Town
۰
۲
Swindon Town
Finished
۲۱:۳۰
Clachnacuddin
۰
۶
Ross County
Finished
۲۲:۰۰
Newtown AFC
۲
۰
Guilsfield FC
Finished
۲۲:۱۵
CA Independiente
۱
۰
Olimpia Asuncion
Finished
۰۲:۳۰
Civil Service Strollers
۱
۳
Spartans FC
Finished
۲۲:۰۰
PSNI
۰
۷
FC Ards
Finished
۲۲:۴۰
FC Iberia 1999
۳
۲
FC Gareji
Finished
۱۷:۳۰
SV Stripfing/Weiden
۲
۲
Floridsdorfer AC
Finished
۱۹:۳۰
Deutschlandsberger SC
۱
۰
SV Pachern
Finished
۲۰:۳۰
AFC Hornchurch
۰
۷
Leyton Orient
Cancelled
۲۲:۱۵
Koge
۲
۱
Elite 3000 Helsingor
Finished
۲۰:۳۰
SC ESV Parndorf 1919
۳
۰
Sportunion Mauer
Finished
۲۰:۳۰
Afan Lido Port Talbot
۲
۲
Briton Ferry Athletic FC
Finished
۲۲:۰۰
FC Fredericia
۱
۰
CD Mafra
Finished
۱۴:۳۰
Asko Wolfnitz
۳
۶
Atus Velden
Finished
۲۰:۰۰
ASK Mochart Koflach
۲
۳
SC Sparkasse Elin Weiz
Finished
۲۰:۳۰
Warrington Rylands
۲
۱
Burnley Reserves
Finished
۲۲:۰۰
Roda JC Kerkrade
۱
۲
1. FC Koln
Finished
۱۵:۳۰
SK Slavia Praha
۴
۲
Podbrezova
Finished
۱۸:۳۰
SV 09 Arnstadt
۱
۶
FC Einheit Rudolstadt
Cancelled
۲۰:۰۰
FK Khimki
۲
۳
OFK Belgrade
Finished
۱۷:۳۰
OSC Lille
۳
۱
SK Deinze
Finished
۱۸:۳۰
SKF Sered
۲
۰
FK Slovan Galanta
Finished
۱۹:۳۰
VfR Mannheim
-
-
FC Kaiserslautern
Cancelled
۲۰:۳۰
Fortuna Biesdorf
۲
۳
SV Sparta Lichtenberg
Finished
۲۰:۳۰
Marske Utd FC
۱
۲
Spennymoor Town
Finished
۲۲:۰۰
Barton Town FC
۰
۵
Scunthorpe United
Finished
۲۲:۰۰
Brazil
Serie C
Sao Bernardo FC
۱
۰
Botafogo PB
Finished
۰۲:۳۰
Sao Jose EC
۰
۰
Floresta EC
Finished
۰۲:۳۰
SER Caxias
۲
۴
Remo PA
Finished
۰۲:۳۰
Uruguay
Segunda Division
Montevideo City Torque
۰
۱
Plaza Colonia
Finished
۲۳:۰۰
Ecuador
Serie B
San Antonio FC Cotacachi
۰
۰
Deportivo Vargas Torres
Finished
۲۳:۳۰
Iceland
U19 League
Fylkir / Ellidi U19
۳
۲
Fjolnir U19
Finished
۲۳:۳۰
KA/Da/Ma/Vo/KF/Ha U19
۲
۳
Throttur Reykjavik U19
Finished
۲۰:۳۰
Breidablik/Augn/Smari U19
۵
۲
KR Reykjavik U19
Finished
۲۱:۳۰
Stjarnan/KFG/Alftanes U19
۳
۱
Afturelding/Hviti Riddarinn U19
Finished
۲۲:۳۰
Selfoss/Arborg U19
۵
۰
Fram/Úlfarnir U19
Finished
۲۱:۳۰
KA/Dalvik/Reynir U19
۲
۳
Throttur Reykjavik U19
Finished
۲۰:۳۰
IA/Kari/Skallag U19
۰
۰
FH Hafnarfjordur U19
Cancelled
۲۱:۳۰
Peru
Liga 2
Deportivo Municipal
۱
۱
CD Universidad San Martin de Porres
Finished
۲۳:۴۵
AD Comerciantes FC
۶
۱
EM Deportivo Binacional
Finished
۲۳:۴۵
Argentina
Primera B Metropolitana
CA Los Andes
۱
۱
Argentino Quilmes
Finished
۲۱:۳۰
Villa Dalmine
۰
۱
Colegiales
Finished
۲۱:۳۰
Club Atletico Acassuso
۱
۲
Villa San Carlos
Finished
۲۱:۳۰
Ferrocarril Midland
۰
۰
CA Fenix
Cancelled
۲۱:۳۰
Sacachispas
۲
۳
Argentino Merlo
Finished
۲۱:۳۰
CD UAI Urquiza
۲
۱
CS Dock Sud
Finished
۲۱:۳۰
Canuelas
۱
۱
Deportivo Armenio
Finished
۲۱:۳۰
Deportivo Laferrere
۱
۱
Comunicaciones de Bueno Aires
Finished
۲۱:۳۵
Paraguay
Division Intermedia
Encarnacion FC
۰
۰
Sportivo San Lorenzo
Finished
۰۱:۰۰
Brazil
Serie D
Retro FC Brasil
۵
۰
Sergipe SE
Finished
۰۲:۳۰
Trem DC
۱
۲
Sao Raimundo RR
Finished
۰۲:۳۰
Argentina
Copa Santa Fe
9 de Julio Rafaela
۲
۱
Nautico El Quilla
Finished
۲۳:۰۰
CA Union de Sunchales
۰
۱
Penarol De Rafaela
Finished
۲۲:۳۰
Africa
CECAFA Club Cup
Coastal Union
۱
۰
Dekedaha FC
Finished
۱۶:۳۰
Hay Al Wadi
۱
۰
JKU FC
Finished
۱۳:۳۰
AP Rwandaise FC
۱
۰
Singida BS FC
Finished
۲۱:۳۰
Villa SC
۰
۰
Al-Merreikh Juba
Finished
۱۸:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
Mt Druitt Town Rangers U20
۳
۴
SD Raiders U20
Finished
۱۳:۳۰
Northern Tigers U20
۲
۱
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۳:۰۰
Nepean FC U20
۰
۰
Inter Lions U20
Finished
۱۱:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A2 Women
Bahia (W)
۰
۰
JC Futebol Clube (W)
Finished
۰۱:۳۰
EC Juventude (W)
۲
۲
Fortaleza (W)
Finished
۰۱:۳۰
Iceland
3. Deild
Kari Akranes
۳
۰
FC Arbaer
Finished
۲۲:۴۵
India
Calcutta Premier Division
Southern Samity
۳
۰
Wari AC
Finished
۱۳:۰۰
Measures Club
۰
۲
Prayag United Sports Club
Finished
۱۳:۰۰
Army Red
۱
۳
Mohammedan SC
Finished
۱۳:۰۰
Argentina
Primera A Women
River Plate (W)
۳
۰
Social Atletico Television (W)
Finished
۲۱:۳۰
Malaysia
Liga A1
Malaysia University
۳
۰
Machan FC
Finished
۱۲:۱۵
Bhutan
Premier League
Daga United FC
۱
۳
Transport United FC
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Cearense U20
Santa Cruz CE U20
۵
۰
Nauas U20
Cancelled
۲۳:۳۰
Caucaia EC CE U20
۱
۰
Itapipoca U20
Finished
۲۱:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
Inter Turku II
۵
۱
Ilves II
Finished
۱۹:۰۰
Australia
Western Australia State Cup Women
Perth SC (W)
۴
۱
Fremantle City FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Chile
Copa Chile
Deportes Linares
۲
۱
Nublense
Finished
۰۲:۳۰
United States
USL League Two
Sueno FC
۲
۲
Chicago City SC
Finished
۰۴:۳۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Newcastle Olympic Reserves
۵
۱
Lambton Jaffas FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Brazil
Campeonato Pernambucano A2
ADJG Jaguar
۰
۱
AAD Vitoria das Tabocas
Finished
۲۱:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Fraser Park
۵
۱
Hurstville ZFC
Finished
۱۳:۳۰
Nepean FC
۰
۰
Inter Lions FC
Finished
۱۳:۳۰
Australia
South Australia State League 1
Adelaide Cobras
۳
۲
Salisbury United
Finished
۱۳:۰۰
Australia
NPL Queensland U23
Brisbane Olympic U23
۵
۱
Peninsula Power U23
Finished
۱۳:۰۰
Argentina
Primera Nacional Reserves
Chacarita Juniors Reserves
۰
۲
Ferro Carril Oeste Reserves
Finished
۲۱:۳۰
World
Friendly International Matches U20
Uzbekistan U20
-
-
Iran U20
Finished
۱۵:۰۰
Kyrgyzstan U20
-
-
Tajikistan U20
Finished
۱۹:۳۰
Malaysia
MFL Cup U23
Perak II
۱
۲
Sri Pahang U23
Finished
۱۲:۴۵
Myanmar
U20 League
Junior Lions U20
۴
۰
Shan United U20
Cancelled
۱۲:۳۰
Shan United U20
۲
۱
Dagon Star United U20
Finished
۱۲:۳۰
United States
WPSL Women
Manitou FC (W)
۱
۳
Saint Croix (W)
Cancelled
۰۳:۰۰
Brazil
Copa Espirito Santo
Rio Branco ES
۱
۱
Linhares FC ES
Finished
۰۱:۳۰
Rio Branco AC
۱
۱
Linhares FC ES
Finished
۰۱:۳۰
Niger
Super League
Sahel FC
۰
۱
ASN Nigelec
Finished
۱۹:۰۰
Europe
Euro Knockout Stage
Spain
۲
۱
France
Finished
۲۲:۳۰
Brazil
Catarinense 2
Camboriu
۱
۱
Santa Catarina Clube
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Campeonato Pernambucano U20
Sport Recife U20
۱
۰
Santa Cruz CE U20
Finished
۲۱:۳۰
United States
USL Women
Michigan Legends (W)
۱
۵
Michigan Jaguars FC (W)
Finished
۰۳:۳۰
World
Friendly International Matches Women
Myanmar (W)
۲
۱
India (W)
Finished
۱۳:۰۰
Ethiopia
Premier League Women
Arba Minch (W)
۰
۱
Mechal FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Paraguay
Tercera Division
29 de Septiembre
۰
۰
Club Sport Colombia
Finished
۱۶:۳۰
Paraguay
Copa Paraguay
Cristobal Colon Nemby
۱
۵
Guairena FC
Finished
۲۳:۴۵